W pobliżu

Poznaj Kudowę

Malownicze uzdrowisko położone w dolinie, u stóp Gór Stołowych.   Kudowa Zdrój jest również idealną bazą wypadową na wycieczki w pobliskie Góry Stołowe. Jeśli planujesz dobrze wypocząć – przyjmij nasze zaproszenie o każdej porze roku. Zapraszamy na wypoczynek.

Ginące zawody

Tylko tutaj podczas jednej wizyty można zapoznać się z ginącymi zawodami: garncarstwem, kowalstwem, tkactwem i piekarstwem.

 

Odległość od apartamentu
0 m

Kaplica Czaszek

Jedno z trzech takich obiektów znajdujących się w Europie. Znajdują się tam czaszki i kości zmarłych na cholerę w czasie epidemii panującej w okresie wojny 30-letniej i zabitych w czasie wojen śląskich, Ściany i sufit wyłożono 3 tysiącami czaszek i piszczeli. W piwnicy pod podłogą znajduje się jeszcze 21 tysięcy czaszek wypełniających ją do wysokości

 

Odległość od apartamentu
0 m

Muzeum Zabawek "Bajka"

Magiczne miejsce, w którym dzieci z radością i zdumieniem odkrywają zabawki swoich rodziców i dziadków, a dorośli z uśmiechem przenoszą się w świat zapomnianych dziecięcych fantazji.

Odległość od apartamentu
0 m

Ruchoma szopka

Po uruchomieniu szopki zastygłe dotąd figurki, ożywają. Mini miasteczko zaczyna się poruszać, a wszystkiemu towarzyszy gwar i dźwięki.

Odległość od apartamentu
0 m

Błędne skały

Malowniczy labirynt tworzony przez bloki skalne. Jest atrakcją dla osób lubiących wyzwanie oraz wąskie szczeliny.  W Błędnych Skałach kręcono film “Opowieści z Narni”

 

Odległość od apartamentu
0 m

Skalna czaszka

Przez wiele lat informacje na temat tego unikalnego zjawiska były ograniczone, a tylko nieliczni wtajemniczeni mieli świadomość jego istnienia.

Odległość od apartamentu
0 m